ban
hlavná stránka
NOVÝ SALÓN - BRATISLAVA - RUŽINOV

Je mi obrovským potešením, že vám môžem oznámiť, že som otvorila nový salónik v Bratislave - Ružinove, na Bajkalskej ulici 29 priamo v jednej z najväčších a najlepších predajní s chovateľskými potrebami - ZooDom... len kúsok od centra mesta, na križovatke Bajkalskej a Prievozskej, v budove Vetex (vedľa Union Poisťovne) čiže aj parkovanie je bez problémov :o)... objednávky pre Bratislavský salón prijímam na čísle 0904 091 142

Teším sa na vašu návštevu ! :o)

 
A pár noviniek z mojej mimosalónnej činnosti ...
llllll
15.-16.November 2014 - workshop v SPA Iv San Bernard
... absolvovala som dvojdňový seminár spojený z worshopom v Prahe s talianskou groomerkou a odborníčkou na dermatológiu zvierat, Monique Van de Ven... seminár bol zameraný práve na odbornú úpravu psej srsti, noźnicovú techniku strihania a na to, ako sa správnou starostlivosťou o srsť a kožu psov dá predísť problémom... som veľmi rada tomuto semináru, ktorý sa konal v centre SPA Iv San Bernard v Prahe, bol veľmi inšpiratívny a veľmi náučný.
llllll
8.November 2014 - Salónna a výstavná úprava Pudlov
a zdokonaľovanie sa v nožnicovej technike so slovenskou lektorkou, chovateľkou a predsedkyňou klubu chovateľov pudlov, Editou Královou... tak ani tu som nemohla chýbať :o)
llllll
11.-12.Október 2014 - PSH Seminár o úprave Pudlov
s lektorkou z ďalekej španielskej Malagy, tvárou a kráľovnou kozmetiky PSH, vynikajúcou groomerkou a skvelou osobou, Isabellou Jane Doblas Jones... a kto tam nesmel chýbať ? No predsa ja ! Naučila som sa veľa nového a tak vám, mojim zákazníkom som opäť o krok bližšie :o)
llllll
6.-7.September 2014 - Špeciálna výstava Bichon Klubu Slovensko
 
Medzi mojich zákazníkov patrí pár "výstavných úprav"... a tak na výstavy s láskou a potešením upravujem pár predstaviteľov plemena Bichon a´poil frisé alebo Bolonka cvetna... Traja z nich sa zúčastnili tejto výstavy a dosiahli výsledky, na ktoré som veľmi pyšná :o)
QUANTO Danco of Amber - Výborný 1, CAC, CC, Víťaz špeciálnej výstavy, BOB, BIS !!! a v nedeľu Výborný 1, CC, Víťaz špeciálnej výstavy, BOB, ResBIS !!!
Quantik tak bol najkrajším Bichonom výstav a v prvý deň bol najkrajším a v druhý deň druhým najkrajším psom výstavy spomedzi 44 psíkov.
VIA VICTORIA Danco of Amber - Výborná 1, CAJC, JrCC, Víťazka špeciálnej výstavy mladých, BOS, ResBIS Junior !!! a v nedeľu - Výborná 1, JrCC, Víťazka špeciálnej výstavy mladých, BOS, BIS Junior !!
Viktória tak bola najkrajšou sučkou plemena Bichon a najkrajším mladým jedincom výstavy...
CHERRY Ze studánky za kopcem - Výborná 1, CAC, CC, Víťazka Špeciálnej výstavy, BOB
Bianca tak bola najkrajšou predstaviteľkou plemena Bolonka Cvetna :o)
 
Z celého srdca ďakujem majiteľom vśetkých troch krásavcov za prejavenú dôveru, je mi cťou pripravovať psov na výstavy.
llllll
7.Jún 2014 - Animology Šampionát v úprave psov
...a ja som súťažila v kategórii "Salónna úprava" s pudlíkom z môjho salónu, Pulim... na úpravu do teriér strihu som mala hodinu a 45 minút, potom pár hodín napätia a potom príval šťastia, keď nás vyhlásili ako 1.MIESTO !!! Som neskutočne šťastná za toto ocenenie :o)

 

 

novinky
ll základné informáciejj
o mne
osvedčenia a školenia
moji zákazníci
referencie
ll salón a kontakty jj
salón Vanda Ružinov
strihanie psov Záhorie
salónny poriadok
cenník
špeciálna ponuka
akcie
ll partneri jj
PSH Slovakia
Bichon Klub Slovensko
PSPS o.z.
ZooDom Bratislava
chlpáčik.eu
 
fb
počet návštev
 
 
obr
  (c) copyright by salon vanda ll