ban
hlavná stránka
U nás v salóne nájdu svoje aj najnáročnejší zákazníci... preto ponúkame pomedzi naše služby aj niečo viac, niečo, čo je špeciálne pre každého z našich milovaných chlpáčikov, niečo, čo obohatí jeho krásu, zdravie, či vitalitu srsti, ale čo aj uľahčí život so srsťou nielen vášmu chlpáčikovi, ale aj vám :o)
1. NÁVRAT KU KRÁSNEJ VYŽIVENEJ SRSTI
OŠETRENIE SRSTI PSH ARGANOVÝM OLEJOM

Špeciálna hĺbkovo výživná troj-kroková kúra pre srsť vášho miláčika. Srsť našich miláčikov je zvlášť v mestskom prostredí veľmi namáhaná prachom, smogom, horúcim asfaltom v lete, či posolenými chodníkmi v zime... Ošetrenie arganovým olejom je obzvlášť vhodné pre psíkov s dlhšou srsťou, ktorá je poškodená, veľmi suchá, lámavá.

Ošetrenie prebieha kúpaním a aplikovaním vysokokvalitných profesionálnych produktov s obsahom prírodného arganového oleja, ktorému sa hovorí aj tekuté zlato v kozmetickom priemysle. Arganový olej sa získava z plodov vzácnych stromov, je bohatý na množstvo výživných kyselín a vitamínov, ktoré hĺbkovo napomáhajú regenerácii vlasového vlákna.

Ošetrenie arganovým olejom je vhodné opakovať viac krát, aby srsť psíka získala potrebné množstvo minerálov pravidelne.

Cena ošetrenia PSH Arganovým olejom
veľmi malý psík (york, čivava) 13,00 €
malý psík (maltezáčik, bišónik) 16,00 €
stredný psík (havaňák, coton) 20,00 €
veľký psík (zlatý retriever...) 30,00 €
veľmi veľký psík (newfoundland...) 60,00 €
Maltézsky psík s dlhou srsťou po ošetrení PSH Arganovým olejom.
aisi
2. LESK AKO Z HODVÁBU PRE NÁROČNÝCH
OŠETRENIE SRSTI PSH KERATÍNOM

Keratín je základná stavebná látka nie len vlasu, ale aj psieho chlpu. Tak, ako z našich vlasov, tak aj zo psej srsti sa keratín dokáže vytrácať bežnými vonkajšími vplyvmi, teplom, nesprávnou starostlivosťou. Srsť je potom matná, polámaná, bez života. Keratín obsiahnutý v tejto dvojkrokovej ošetrujúcej kúre je prírodnou zložkou, ktorá vyplní poškodené miesta v štruktúre srsti, teda poškodené miesta zacelí a vďaka tomu srsť ostane lesklá a jemná.

Ošetrenie keratínom je vhodné predovšetkým pre psov s dlhou srsťou, ktorá vyžaduje, aby bola hladká, lesklá a jemná. Na rozdiel od arganového oleja nie je teda vhodná pre každého psíka a tiež nie je nutné ju opakovať často. Je mimoriadne vhodná pre výstavných psíkov ako predvýstavná úprava... avšak nezaškodí ako "niečo viac" každému domácemu miláčikovi so spomínaným typom srsti.

   
Dvaja Havanskí psíci - ľavá polovica psa s keratínom, pravá bez keratínu
bazzy happy
Cena ošetrenia PSH Keratínom
veľmi malý psík (york) 13,00 €
malý psík (maltezáčik) 16,00 €
stredný psík (havaňák) 20,00 €
veľký psík (bearded kólia) 30,00 €
veľmi veľký psík (afgánsky chrt...) 60,00 €
3. ÚľAVA PRE DERMATOLOGICKÝCH PACIENTOV
OŠETRENIE KOLOIDNÝM STRIEBROM

Koloidné striebro je multifunkčný liečivý prostriedok pre liečbu širokého spektra zápalov a rôznych zdravotných problémov. Má veľmi priaznivé a priam neuveriteľné výsledky práve v liežbe ťažkých dermatologických pacientov, ktorí trpia rôznymi ekzémami, ťažkými dermatitídami či otitídami.

Ošetrenie spočíva z konzultácie, následne z kúpania v psom salóne v špeciálnom šampóne PSH s koloidným striebrom. Nutné je však domáce ošetrovanie aplikovaním séra PSH s kolodiným striebrom, raz za 12-24 hodín podľa závažnosti a rozsiahlosti ochorenia kože psíka. Kúpanie v salóne sa opakuje po 14 dňoch a ďalej sa postupuje podľa potreby konkrétneho zákazníka.
cenník a fotky ošetrených a vyliečených psov pripravujeme, v prípade záujmu o pomoc s vašimi problémami s kožou vášho psíka sa však neváhajte opýtať telefonicky, mailom alebo priamo v salóne !
 
 

 

 

 

novinky
ll základné informáciejj
o mne
osvedčenia a školenia
moji zákazníci
referencie
ll salón a kontakty jj
salón Vanda Ružinov
strihanie psov Záhorie
salónny poriadok
cenník
špeciálna ponuka
akcie
ll partneri jj
PSH Slovakia
Bichon Klub Slovensko
PSPS o.z.
ZooDom Bratislava
chlpáčik.eu
 
fb
počet návštev
 
 
obr
  (c) copyright by salon vanda ll