ban
hlavná stránka

logo

Profesionálni strihači psov Slovenska je združenie zastrešujúce odborných "groomerov", po Slovensky strihačov psov. Vzniklo v roku 2012 oddelením sa od výhradne salónnych strihačov - asociácie strihačov psov - za cieľom vzdelávať sa neustále v štandardoch úpravy psích plemien, vzdelávať sa v módnych trendoch a úprave psov na profesionálnej úrovni.

Našim spoločným snom a cieľom je združiť a vzdelávať čo najviac slovenských strihačov, aby sa úprava našich štvornohých miláčikov stala naozajstnou len odborne vykonávanou činnosťou, čo by prispelo nie len k spokojnosti našich zákazníkov, ale aj k zdraviu a pohode našich štvornohých zverencov... aj práve preto PSPS o.z. niekoľkokrát do roka organizuje rôzne vzdelávacie kurzy pre svojich členov aj verejnosť, zamerané na starostlivosť, úpravu, psiu kozmetiku a všetko iné týkajúce sa opatery o našich psíkov v salónoch aj mimo nich.

Tieto kurzy vedú výlučne skúsení groomeri, chovatelia alebo veterinári.

Od roku 2012 tiež PSPS organizuje v spolupráci s firmou Petpark súťaž, ktorá je v zahraničí absolútne bežnou a uznávanou kynologickou a spoločenskou udalosťou... a tou je súťaž v strihaní psov pod názvom ANIMOLOGY ŠAMPIONÁT V ÚPRAVE PSOV. Koná sa raz do roka a prichádzajú na ňu súťažiť profesionáli prakticky z celej Európy. Tešíme sa z účasti Nemcov, Holanďanov, Angličanov, Čechov, Rakúšanov, Poliakov, Maďarov a súťaž rokmi stále naberá na popularite.

Som jednou zo 4 zakladajúcich členiek tohto združenia a verím, že sa PSPS bude len a len rozrastať, lebo na tomto krásnom povolaní mi naozaj záleží...

 

 

novinky
ll základné informáciejj
o mne
osvedčenia a školenia
moji zákazníci
referencie
ll salón a kontakty jj
salón Vanda Ružinov
strihanie psov Záhorie
salónny poriadok
cenník
špeciálna ponuka
akcie
ll partneri jj
PSH Slovakia
Bichon Klub Slovensko
PSPS o.z.
ZooDom Bratislava
chlpáčik.eu
 
fb
počet návštev
 
 
obr
  (c) copyright by salon vanda ll