ban
hlavná stránka
kch ... strihaniu psíkov sa venujem zhruba od roku 2006, pričom v roku 2007 som začala upravovať svojich dvoch kokríkov na výstavy, ktorým som sa aktívne venovala. Spolu s mojimi odchovmi a s mojou úpravou sme dosiahli mnoho krásnych ocenení ako napríklad Grand Šampión Krásy Slovenska, Šampión Krásy Slovenska, Junior Šampión Krásy Slovenska, Klubový šampión, viac násobné ocenenie Najkrajšia chovateľská skupina či Najkrajší ostrihaný, Najkrajší pár...
Popri upravovaní kokríkov na výstavy som sa začala venovať aj domácej, či salónovej úprave psíkov. V októbri 2010 som sa umiestnila v prvej 6-tke najlepších strihačov v kategórii "Začiatočník" na 10. ročníku medzinárodnej strihačskej súťaže PRAGOBEST, s mojim kokríkom Zephyrom. Súťažila som s výstavnou úpravou.
V júni 2012 som sa zúčastnila medzinárodnej strihačskej súťaže Animology šampionát v úprave psov v Nitre, kde som súťažila v kategórii "Ostatné plemená" s domácou, športovou úpravou s mojou sučkou Anteiou a v kategórii "ŠPANIEL - SETER" s výstavnou úpravou so sučkou z môjho odchovu, CLOEY, s ktorou som sa umiestnila na 3. mieste v širokej konkurencii slovenských aj zahraničných strihačov. 150
V Auguste 2013 som sa opäť zúčastnila tejto súťaže, s výstavnou úpravou plemena Bichon a´poil frisé - so psíkom Quanto Danco of Amber. Spoločnými silami sme si vystrihali opäť krásne 3.miesto.
150 V Júni 2014 som sa na Animology šampionáte umiestnila v kategórii "Salónna úprava" so stredným pudlíkom Pulim na krásnom 1.mieste. Puliho som upravovala hodinu a 45 minút do "terér strihu"... ani som nedúfala, že by som sa mohla umiestniť, nie to ešte na 1.mieste... o to väčšia však bola moja radosť.
Stále sa v úprave psov ďalej vzdelávam, chodím na školenia, workshopy či kurzy. Absolvovala som mimo iného kurz výstavnej a salónnej úpravy plemien Bichon a´poil frisé, Anglický kokeršpaniel, Americký kokeršpaniel, Yorkshirský teriér, Pudel, Creative Grooming - pod vedením odborníkov na tieto plemená.
zoznam absolvovaných seminárov a workshopov, bez súťaží...
30.Marec 2012 Výstavná úprava plemien Bichon a´poil frisé a Anglický kokeršpaniel
  lektori: Jana Lančaričová a Romana Kania
8.Marec 2014 Výstavná a salónna úprava plemena Yorkshirre Teriér
  lektorka Andrea Skržeková
11.Október 2014 Creative grooming a farbenie psov
  lektorka Isabella Jane Doblas Jones
12.Október 2014 Výstavná a salónna úprava plemena Pudel
  lektorka Isabella Jane Doblas Jones
8.November 2014 Strihy pudlov a nožnicová technika
  lektorka Edita Králová
15.-16.November 2014 Nožnicové techniky úpravy srsti psov + dermatológia psov
  lektorka Monique Van de Ven
osv osv jork osv
Od marca 2012 som aktívnym členom výboru o.z. Profesionálni strihači psov Slovenska - www.psps.tym.sk, ktorý zastrešuje ozajstných odborníkov v oblasti "dog-groomingu" teda strihaniu a starostivosti nie len o srsť vašich a našich miláčikov. Rovnako som aktívnym čestným členom Bichon Klubu Slovensko, kde sa spolupodieľam na organizačných veciach v klube a rovnako upravujem bichonov na výstavy.
cert cert cert prago

 

 

novinky
ll základné informáciejj
o mne
osvedčenia a školenia
moji zákazníci
referencie
ll salón a kontakty jj
salón Vanda Ružinov
strihanie psov Záhorie
salónny poriadok
cenník
špeciálna ponuka
akcie
ll partneri jj
PSH Slovakia
Bichon Klub Slovensko
PSPS o.z.
ZooDom Bratislava
chlpáčik.eu
 
fb
počet návštev
 
 
obr
  (c) copyright by salon vanda ll